Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację

Restauracja

  1. Arche Hotel
  2. Restauracja

Restauracja ArcheVita to nie tylko przestrzeń serwowania posiłków dla Gości hotelowych, ale modne miejsce spotkań, do którego przyciąga wyjątkowe menu tworzone przez naszego Szefa Kuchni. 

MENU A'LA CARTE 

MENU a'la carte Zima 2021

MENU PIZZA

Celebrowanie lokalnych smaków

Dewizą restauracji jest tworzenie potraw na bazie znakomitych, świeżych, sezonowych składników od lokalnych dostawców. Dzięki temu otrzymują Państwo wyśmienite, wykwintne dania opracowane w oparciu o światowe trendy kulinarne.

Architektura smaków

Wszystkie posiłki serwowane w ArcheVita, począwszy od śniadań dla hotelowych gości, przez menu lunchowe, po propozycje na weekendowe wieczory, to wyjątkowa okazja do odkrywania niezwykłych aromatów, skomponowanych z dbałością o detale oraz finezję smaku.

Szef kuchni - Bartosz Musiał

Od najmłodszych lat wiedział, że chce zostać szefem kuchni. Absolwent szkoły gastronomicznej w Częstochowie. Wiedzę i doświadczenie zdobywał między innym w Częstochowie, Wrocławiu i Warszawie. Pracował w restauracjach z kuchnią koreańska, włoską, francuską i tradycyjną kuchnią polską. Wielokrotnie pełnił funkcję prywatnego szefa kuchni. Świat gastronomiczny poznawał od stanowiska kelnera, barmana, kucharza oraz szefa kuchni.

Uczestnik pierwszej edycji Top Chef Polska. W doborze menu kieruje się indywidualnym podejściem do gościa oraz lokalnymi i sezonowymi produktami. W kuchni perfekcjonista, który dba o najmniejszy szczegół. Każdy talerz przygotowany jest z wielką dbałością i estetyką, a przede wszystkim odpowiednio dobranymi połączeniami smakowymi, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

 

Godziny otwarcia

  • ArcheVita a'la carte Menu 

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK    14:00-22:00

PIĄTEK - SOBOTA                       13:00-22:00

NIEDZIELA                                    13:00-20:00

  • Śniadania dla gości hotelowych: 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK            06:30-10:00

SOBOTA - NIEDZIELA                  07:00-10:30

 

KONTAKT:

+48 34 34 74 074 wew 1009

mnazimek@hotelczestochowa.com

Zapraszamy do naszej restauracji na nowe menu a'la carte.

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij