Przyjazd
Wyjazd

Restauracja

  1. Strona główna
  2. Restauracja

Restauracja ArcheVita to nie tylko przestrzeń serwowania posiłków dla Gości hotelowych, ale modne miejsce spotkań, do którego przyciąga wyjątkowe menu tworzone przez naszego Szefa Kuchni. 

Celebrowanie lokalnych smaków

Dewizą restauracji jest tworzenie potraw na bazie znakomitych, świeżych, sezonowych składników od lokalnych dostawców. Dzięki temu otrzymują Państwo wyśmienite, wykwintne dania opracowane w oparciu o światowe trendy kulinarne.

Architektura smaków

Wszystkie posiłki serwowane w ArcheVita, począwszy od śniadań dla hotelowych gości, przez menu lunchowe, po propozycje na weekendowe wieczory, to wyjątkowa okazja do odkrywania niezwykłych aromatów, skomponowanych z dbałością o detale oraz finezję smaku.

Szef kuchni - Bartosz Musiał

Od najmłodszych lat wiedział, że chce zostać szefem kuchni. Absolwent szkoły gastronomicznej w Częstochowie. Wiedzę i doświadczenie zdobywał między innym w Częstochowie, Wrocławiu i Warszawie. Pracował w restauracjach z kuchnią koreańska, włoską, francuską i tradycyjną kuchnią polską. Wielokrotnie pełnił funkcję prywatnego szefa kuchni. Świat gastronomiczny poznawał od stanowiska kelnera, barmana, kucharza oraz szefa kuchni.

Uczestnik pierwszej edycji Top Chef Polska. W doborze menu kieruje się indywidualnym podejściem do gościa oraz lokalnymi i sezonowymi produktami. W kuchni perfekcjonista, który dba o najmniejszy szczegół. Każdy talerz przygotowany jest z wielką dbałością i estetyką, a przede wszystkim odpowiednio dobranymi połączeniami smakowymi, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Lunch menu - Polish "comfort food"

Co oznacza „COMFORT FOOD”? według tłumaczenia z języka angielskiego to „tradycyjne jedzenie, które posiada sentymentalne znaczenie”
Właśnie na takie pyszne obiadowe zestawy zapraszamy do Restauracji Arche Vita od poniedziałku do soboty w godzinach od 13.00 do 17.00
Przez całe wakacje, pyszne POLSKIE dania, które wszyscy znamy i które powodują uśmiech na naszej twarzy tylko w Arche !
Skomponuj z propozycji swój ulubiony zestaw (zupa+danie główne + ciasto dnia) za 30 zł!

Godziny otwarcia

  • ArcheVita Lunch Menu 13:00-17:00
  • ArcheVita a'la carte Menu 17:00-22:00
  • Bar 13:00-24:00
  • Śniadania dla gości hotelowych: 7:00-10:00

KONTAKT:

+48 34 34 74 074 wew 1009

mnazimek@hotelczestochowa.com

Zapraszamy do naszej restauracji na nowe menu a'la carte.

NOWE MENU ARCHEVITA WIOSNA / LATO 2019

NOWOŚĆ - WKŁADKA LETNIA

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij