Przyjazd
Wyjazd

Projektując Arche Hotel Częstochowa skupiliśmy się na połączeniu elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu udało nam się stworzyć czterogwiazdkowy, komfortowy obiekt, w którym goście mogą odpoczywać w harmonijnie zaaranżowanych pokojach i apartamentach oraz korzystać z szerokiej oferty turystycznej w okolicy. 

 

Położony blisko centrum Hotel Arche to miejsce stworzone z myślą o Gościach poszukujących wypoczynku o wysokim standardzie, w nowoczesnych, urządzonych ze smakiem wnętrzach.

Wszystkie hotelowe przestrzenie zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Stonowana kolorystyka przełamana jest przykuwającymi wzrok akcentami kolorystycznymi oraz sztuką: we foyer Goście mogą podziwiać wystawę obrazów Tomasza Lubaszki, zaś w pokojach i korytarzach dzieła przedstawiające niezapomniane krajobrazy i atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Spokojna okolica oraz bogata infrastruktura hotelu sprawiają, że obiekt, który należy do sieci Arche, jest idealną propozycją turystyczną zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych. 

W hotelu znajdą Państwo:

  • 120 komfortowych pokoi
  • 4  apartamenty
  • 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
  • 270 miejsc noclegowych
  • centrum konferencyjne o powierzchni 800 m2
  • wykwintną restaurację ArcheVita
  • strefę relaksu (łaźnia rzymska, sauna fińska, jacuzzi)

 

GRUPA ARCHE

Arche Hotel Częstochowa jest częścią Kolekcji Arche. W skład tej niezwykłej sieci autorskich obiektów wchodzą także: Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence*** w Warszawie, Hotel Tobaco w Łodzi, Pałac i Folwark Łochów, Sieniawa Pałac Hotel oraz Arche Hotel w Siedlcach.
A już niebawem kolekcja powiększy się o obiekt w Górze Kalwarii, Warszawie, Lublinie i w dalszej kolejności w Gdańsku, Żninie, Wrocławiu i Pile.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij