Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację

RELAKS

Zapraszamy do naszej Strefy Relaksu, stworzonej z myślą o zapewnieniu naszym Gościom wypoczynku i odprężenia po długim dniu.

To wyjątkowe, urządzone w kojących barwach miejsce, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną strefę wellness, a także ofertę masaży tajskich w gabinecie Amari Spa, wykonywanych przez specjalistów. 

Relaks dla ciała i duszy

Jesteśmy jedynym czterogwiazdkowym hotelem w Częstochowie dbającym także o relaks dla ciała i duszy naszych Gości. Wizyta w strefie relaksu pozwoli na wypoczynek osobom, które po długim dniu lubią spędzić aktywnie czas, oraz tym, którzy szukają spokoju i odprężenia.

Strefa relaksu obejmuje:

  • 2 sauny
  • jacuzzi
  • gabinet masaży tajskich Amari Spa

Amari to nie tylko SPA, w którym można poddać się profesjonalnym masażom, wywodzącym się z kultury orientu, ale również miejsce, gdzie czuć jego zapach, pozytywną aurę i niesamowitą energię, dzięki której masaż stanie się nie tylko lekiem dla ciała, ale też dla duszy. Amari Spa to pierwszy salon masażu tajskiego w Częstochowie i jednocześnie jedyny taki, w którym pracują profesjonalni masażyści kształcący się w samej Tajlandii. Umiejętność wykonywania przez nich odpowiednich ruchów, dotyk i wykorzystanie wielu technik sprawia, iż każda wizyta w naszym SPA jest oderwaniem się od codzienności i swego rodzaju podróżą w dalekie zakątki, orientalnego świata, gdzie można się zrelaksować, odprężyć i poprawić swoją sprawność ruchową.

Zapraszamy do skorzystania z oferty masaży Amari Spa w naszej strefie relaksu!

CENNIK ZABIEGÓW AMARI SPA W ARCHE

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij