Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację
Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację
Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację

Imprezy okolicznościowe

  1. Arche Hotel
  2. Imprezy okolicznościowe

Eleganckie, urządzone zgodnie z obowiązującymi trendami wnętrza Arche Hotel, to idealna przestrzeń do organizacji imprez okolicznościowych w Częstochowie. Warto zorganizować tu wykwintne bankiety, spotkania rodzinne, a także zachwycające wesela.

 

Do atutów hotelu należy m.in. profesjonalna obsługa z dużym doświadczeniem w organizacji eventów, a także świetna lokalizacja w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Przyjęcia z Klasą

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe, niezależnie od ich charakteru, przygotowujemy z dbałością o każdy detal. Dzięki doskonałej organizacji i gustownym dodatkom wszystkie wydarzenia mają niezwykłą, kameralną i jednocześnie wytworną atmosferę. Planując ważne imprezy okolicznościowe w Częstochowie, warto wybrać ofertę Hotel Arche.

Przestronna sala bankietowa w Hotelu Arche Częstochowa posiada duże możliwości aranżacyjne, a także bezpośrednie wyjście do ogrodu. To pozwala na zaplanowanie naprawdę wyjątkowych wydarzeń, których nie ogranicza przestrzeń wnętrza. To jedna z największych tego typu sal w Częstochowie, która doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe o mniej i bardziej uroczystym charakterze. Piękne i nowoczesne wnętrze można przystroić świeżymi kwiatami od florysty, które będą idealnym uzupełnieniem przyjęć oraz wyjątkowych wesel i ślubów w plenerze. 

Wymarzone wesele

Naszą ofertę weselną tworzymy tak, aby spełnić wszystkie marzenia Pary Młodej. Wspaniała, minimalistycznie urządzona sala weselna, indywidualnie dopasowane menu, a także możliwość uzupełnienia oferty o dodatkowe atrakcje - to wszystko tworzy wyjątkową atmosferę, dzięki której wesele w Hotel Arche będzie niezapomniane. 

Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy organizacji wesela: wstępną konsultację i pomoc w przygotowaniach, profesjonalny sprzęt multimedialny, oraz różnego rodzaju atrakcje i udogodnienia.

Mamy doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, służymy więc swoją pomocą podczas ważnych przygotowań weselnych. 

Do dyspozycji Gości weselnych pozostaje hotelowy parking. Zapewniamy również zaplecze noclegowe – 126 komfortowych pokoi, wczesny check in i późny check out oraz wstęp do strefy relaksu dla Gości Pary Młodej nocujących w Hotel Arche.

Romantyczne pakiety ślubne

Romantyczne pakiety ślubne obejmują indywidualnie dobrane, wykwintne menu dla Gości weselnych, w tym uroczystą kolację, zimny bufet, bufet sałatkowy, deserowy oraz specjalne dania serwowane wieczorem. Przyszli Państwo Młodzi mogą wybierać spośród 4 pakietów ślubnego menu.

Milena Szymańska

+48 531 55 00 42
m.szymanska@hotelczestochowa.com

Wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Częstochowie

Zaplanuj zachwycające przyjecia i imprezy okolicznościowe w Hotelu Arche Częstochowa. Tutaj możesz spełnić swoje marzenia o weselu jak z bajki, lub przygotować idealną imprezę rodzinną na dowolną okazję. Zachęcamy do kontaktu - chętnie doradzimy w procesie przygotowań i udzielimy wszelkich odpowiedzi!

*Szanowni Państwo, załączona na stronie oferta cenowa obowiązuje w roku 2020-2021. W przypadku rezerwacji terminów przyjęć w kolejnych latach, Hotel zastrzega sobie  prawo do podwyżki ceny menu, maksymalnie o 10% - w przypadku zmiany stawek podatkowych bądź wzrostu cen rynkowych na poszczególne grupy produktów mających wpływ na koszt świadczonych usług.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij