check in
chcek out
pobierz aplikację

GRUPA ARCHE - Triathlon Kraina Bugu

II edycja Charytatywnego, drużynowego Triathlonu Kraina Bugu
1 września 2019, Zamek Janów Podlaski

Podział na drużyny profesjonalne i amatorskie.

W każdej z nich nagroda 10 000 zł
Dodatkowe nagrody w każdej z kategorii z podziałem na kobiety i mężczyzn.
 

CEL WYDARZENIA
Triathlon Kraina Bugu powstał z myślą o osobach niepełnosprawnych. Przychód z opłat startowych i wpłat od sponsorów zostanie przeznaczony na  mieszkania chronione, które zapewniają warunki samodzielnego funkcjonowania w środowisku.

Mieszkanie chronione jest formą pomocy społecznej przygotowującą osoby tam przebywające, pod opieką specjalistów, do prowadzenia samodzielnego życia. Osoby niepełnosprawne mają prawo do normalnego życia w społeczeństwie. Nie powinni być zamknięci w „czterech ścianach” zdani na samych siebie. Tacy ludzie są zależni od najbliższej rodziny, zwykle rodziców, opiekunów, a co stanie się, gdy ich zabranie? Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych zrodził się pomysł na stworzenie mieszkań chronionych w Siedlcach. Przebywające tam osoby, będą przygotowywane przez specjalistów do prowadzenia samodzielnego życia.

Pierwsza edycja Triathlonu Charytatywnego Kraina Bugu odbyła się 2 września 2018 r. Na rywalizację w tym roku zapraszamy 1 września.

ZAPISY ON-LINE
https://dostartu.pl/triathlon-kraina-bugu-zawody-druzynowe-v3475.pl.html 

 
ZASADY TRIATHLONU
Drużyny 3-4 osobowe. W każdym składzie musi być min. 1 osoba odmiennej płci.

1 os. – bieg – 24 km 
1-2 os. - spływ kajakowy - 33 km
1 os. - wyścig rowerowy - 76 km

Udział w Triathlonie mogą wziąć drużyny reprezentujące: firmy, rodziny, kluby sportowe.

Zwycięża drużyna, która uzyska najkrótszy łączny czas.

FIRMOWA RYWALIZACJA
Zintegruj swoich pracowników poprzez sportową, zdrową rywalizację i zabawę! Nawiązywanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami nie musi odbywać się jedynie w miejscu pracy. Zachęcamy współpracowników do poznania się bliżej w mniej formalnej atmosferze. Nasze wydarzenie łączy ducha sportowej rywalizacji, super zabawę i integrację.

Zgłoś kilka drużyn, które wezmą udział w ogólnych rozgrywkach, a dodatkowo powalczą o puchar Twojej firmy. Ufunduj dodatkową nagrodę tylko dla swoich ludzi. Zachęć swoich pracowników już dziś do treningów i aktywności fizycznej, bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch.

Pozostali pracownicy i rodziny niech staną się najlepszymi kibicami. Dla osób nie biorących udziału w zawodach zostanie przygotowana strefa relaksu na świeżym powietrzu. Tutaj będzie można zdopingować startujących zawodników oraz powitać tych, którzy będą wracać z poszczególnych odcinków Triathlonu.

Po skończonej rywalizacji odbędzie się ognisko integracyjne z uroczystym wręczeniem nagród.

 
TRASA TRIATHLONU
Trasa Triathlonu Kraina Bugu została wyznaczona w obrębie 3 województw: lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Dlaczego Triathlon biegnie doliną Bugu? Bo Bug to nie tylko rzeka, która zachowała swój naturalny charakter. Bug to tradycyjne wielokulturowe wioski z barwną historią, to dzika natura i zapierające dech w piersiach widoki. Dolina Bugu to miejsce, gdzie wszystko jest prostsze, czas płynie wolniej, a dobre relacje zbliżają.

REGULAMIN DOSTĘPNY NA www.triathlonkrainabugu.pl 

Location

in a unique location

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close