Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację

Wieczór autorski Mariusza Czubaja 10 luty 2023

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście swojego wieczoru 10 lutego, to mamy dla Was świetną propozycję ;)
Dokładnie w drugi piątek lutego o godzinie 18:00 w naszej restauracji ArcheVita odbędzie się spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem !
Spotkanie poprowadzi Robert Jasiak z projektu Wspieraj Kulturę;)
 

ARCHE czyli POCZĄTEK

Zacznijmy od tego skąd zrodził się pomysł wieczorów autorskich w naszym hotelu…

Pewnego słonecznego dnia, przy porannej "prasówce" i niespiesznej kawce, wpadliśmy w social mediach na profil Roberta Jasiaka z częstochowskiego projektu Wspieraj Kulturę;)
Robert zachęca na swoich profilach na Instagramie, Tik-Tok’u oraz Facebook do czytania książek – z dużym naciskiem na klasyczną wersję papierową!

ARCHE KSIĘGARNIE

Nas jakoś bardzo nie musiał namawiać do czytania, ponieważ książki mamy na wyciągnięcie ręki  - dostępne w naszej hotelowej Arche Księgarni na I piętrze;)

W każdym hotelu sieci Arche mieści się księgarnia, w której każdy (nie tylko gość hotelowy) może kupić książkę lub przysiąść na kanapie i wybraną przez siebie pozycję przeczytać na miejscu.

NIESAMOWITA OSOBOWOŚĆ

Ponieważ Robert ma niesamowicie ciekawą formę przekazu, porywającą osobowość i dosyć specyficzne poczucie humoru (hihi), od razu poczuliśmy  pozytywną energię przyszłej współpracy;)

WIECZORY AUTORSKIE

Pierwsze spotkanie autorskie odbyło się u nas w hotelu w listopadzie ubiegłego roku i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Chcielibyśmy żeby spotkania autorskie w naszym hotelu odbywały się cyklicznie.

10 lutego o godzinie 18:00 spotkamy się w restauracji ArcheVita z Mariuszem Czubajem – polskim literaturoznawcą, antropologiem kulturowym i autorem powieści kryminalnych.

PROFESOR ANTROPOLOGII i kryminalne historie

Mariusz Czubaj pracuje w Warszawie jako profesor antropologii kultury w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Pisząc, łączy teorię i praktykę, wykazując się przy tym lekkim piórem i wciągającą narracją.
Jego książki są tłumaczone na język niemiecki, angielski, ukraiński i turecki.

...

Nie musimy Wam mówić, że wieczór autorski to niesamowita okazja do zdobycia autografu w ulubionym tytule, zasypania Autora pytaniami i strzelenia pamiętkowego zdjęcia;)

Spotkanie poprowadzi Robert Jasiak z projektu Wspieraj Kulturę.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

ARCHE KSIĘGARNIE

Żyjemy w czasach, w których zakupy robimy w dużej mierze przez internet. Mamy coraz mniej okazji, aby książkę dotknąć, przekartkować, powąchać. Grupa Arche wyszła naprzeciw i dla swoich gości, stworzyła w hotelach Arche Księgarnie. Miejsca, gdzie na wyciągniecie ręki dostępne są publikacje najwybitniejszych twórców polskich i światowych, pisarzy, poetów, eseistów, historyków i badaczy kultury.

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij