Przyjazd
Wyjazd
pobierz aplikację

WIECZÓR MUZYCZNY JAROSŁAWA WOSZCZYNY I JEGO GOŚCI

  1. Arche Hotel
  2. Hotel
  3. Wydarzenia
  4. WIECZÓR MUZYCZNY JAROSŁAWA WOSZCZYNY I JEGO GOŚCI

Kochani przed nami kolejny Wieczór Muzyczny ! Już  18 maja 2019, zapraszamy do Restauracji ArcheVita.

 

Gościem Jarosława Woszczyny będzie LuMa Duo !

Marzena Słowik - ​ vocal, percussion, piano 
Luigi Leoni -​ ​ guitar, vocal 
Pełen wdzięku akustyczny duet, w którym można wyczuć ducha bluesa, funku i soulu. Z wyjątkowym podejściem do klasyki wszechczasów we własnym, niepowtarzalnym stylu. LuMa Duo charakteryzują bogate, rytmiczne dźwięki gitary z użyciem loopera oraz małego zestawu perkusyjnego współbrzmiące z niezwykłym brzmieniem głosu wiodącej wokalistki.

Marzena Słowik - Wokalistka i kompozytorka, Ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej na fortepianie. Jest absolwentką wokalistyki Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie. Pobierała lekcje m.in. u Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Aktualnie śpiewa z legendarnymi zespołami Asocjacja HAGAW i SAMI SWOI Orchestra oraz we wrocławskim zespole Dreaming Ukulele. Grała na fortepianie i śpiewała w autorskim zespole Quipu, łączącym muzykę jazzową z islandzkim folkiem, wykorzystującym również instrumenty etniczne i smyczkowy. Śpiewa i gra na instrumentach perkusyjnych w bluesowo jazzowy duecie LuMa Duo. Dodatkowo współtworzy duet grający muzykę latynoamerykańską z tekstami współczesnych poetów i muzyków hiszpańskich, portugalskich i brazylijskich LokyBalboa. Ponadto udziela się w innych projektach, była wokalistką zespołu Funky Fish i Mirror Code, a także częścią jazzowego trio grającego bossa novę i sambę.

Luigi Leoni Włoski gitarzysta mieszkający obecnie we Wrocławiu. Ukończył Saint Louis College of Music w Rzymie. Grał na najważniejszych scenach i imprezach stolicy Włoch. Jednym z jego osiągnięć był support jego grupy "Like a Baby Lamb" otwierający koncert BB King'a na Auditorium Parco della Musica. Grupa grała wówczas dla widowni liczącej 2700 widzów. W 2013 został zatrudniony przez The Royal Carribean International jako członek orkiestry. W ciągu 5 lat grał na największych statkach rejsowych świata musicale broadwayu, takie jak "Mamma Mía", "Grease", czy "Hairspray"

Cudowna muzyka,  dania naszego Szefa Kuchni Bartosza Musiała oraz degustacja wyjątkowej Whisky The Glenlivet serwowanej przez Ambasadora Whisky Łukasza Królika

CYKL - MUZYCZNE WIECZORY JAROSŁAWA WOSZCZYNY I JEGO GOŚCI

MUZYCZNE WIECZORY PRZYJEMNOŚCI I RELAKSU
START : GODZ 19:00

- WSTĘP BEZPŁATNY -

MIEJSCE: Restauracja ArcheVita / Oleńki 20 / 42-200 Częstochowa
REZERWACJA STOLIKA: TEL. 790707803

*dania oraz napoje płatne indywidualnie

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij