Konferencje i szkolenia

Organizacja konferencji

Urokliwe otoczenie, doskonała lokalizacja i nowoczesne rozwiązania technologiczne tworzą idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych.

Konferencje, przyjęcia firmowe, warsztaty, targi, imprezy okolicznościowe, eventy – każde wydarzenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o każdy szczegół i spełniamy każde życzenie. Wszystko dopinamy na ostatni guzik oraz doradzamy najlepsze rozwiązania.

Dysponujemy największym zapleczem konferencyjnym w Częstochowie i okolicy. Zapewniamy powierzchnię prawie 800 metrów kwadratowych, co pozwala na zorganizowanie dużych wystaw oraz targów, a także umożliwia wprowadzenie na salę przedmiotów wielkogabarytowych np. samochodu. Cała przestrzeń konferencyjna jest zaprojektowana w systemie modułowego łączenia. Wszystkie sale konferencyjne wyposażono w wysokiej klasy urządzenia audiowizualne i nagłaśniające.

Zapewniamy idealne warunki do organizacji kameralnych spotkań jak i dużych eventów. W centrum konferencyjnym znajduje się także obszerne foyer, 306 metrów kwadratowych co daje dodatkowe możliwości organizacji imprez.

Wysokość sal - 3,90 m., pozwala na wprowadzenie obiektów wielkogabarytowych.

Wyposażenie sal konferencyjnych

 • icons-klimatyzacja indywidualnie sterowana klimatyzacja,
 • icons-swiatloslon światło dzienne,
 • icons-wifi LAN, Wi-Fi,
 • icons-krzesla stoły, krzesła,
 • icons-projektor rzutniki,
 • icons-flipchart flipchart,
 • icons-naglosnienie głośniki,
 • icons-ekran projektor, ekrany,
 • icons-mikrofon mikrofony,
 • icons-slajder slajder,
 • icons-rampa rampa hydrauliczna umożliwiająca wprowadzenie do sali eksponatów wielkogabarytowych.

 

Sale konferencyjne

W Hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne. Możliwość łączenia lub dzielenia sal konferencyjnych pozwala na jeszcze bardziej elastyczne dopasowanie przestrzeni hotelowej do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Wszystkie sale posiadają duże okna, dzięki czemu zapewniają uczestnikom spotkań wysoki komfort.

Największa Sala Jurajska ma powierzchnię 571 m2. Duża powierzchnia pozwala na organizację imprez, konferencji, bankietów. Salę Jurajską można podzielić również na cztery części (A, B, C i D).

Sala Wschodnia o powierzchni 101 m2 jest przystosowana do organizacji mniejszych imprez, konferencji, warsztatów. Salę tę można podzielić na dwie mniejsze przestrzenie (A i B), co powala na zorganizowanie kameralnych spotkań biznesowych, negocjacji czy rozmów rekrutacyjnych.

Sala Zachodnia o powierzchni 91 m2, położona w zacisznym miejscu, od strony ogrodu, daje możliwość do organizacji kameralnych spotkań, imprez okolicznościowych oraz konferencji. Przestrzeń można podzielić na dwie mniejsze sale (A i B).

Kontakt

tel. 531 323 536

[/span12] [/row]

Facebook
Facebook
Facebook